Rodzina 500+

WOKANDA



Data rozprawy:
  • Data: 19-07-2024
    Sala: 110, ul. Piastów 10 L

    Godzina: 08:00

    Wydział: I Wydział Cywilny

    Sygnatura sprawy: I Ns 29/24

    Skład orzekający: Przewodniczący Danuta Grzelak

  • Data: 19-07-2024
    Sala: 110, ul. Piastów 10 L

    Godzina: 08:30

    Wydział: I Wydział Cywilny

    Sygnatura sprawy: I C 164/24

    Skład orzekający: Przewodniczący Danuta Grzelak

  • Data: 19-07-2024
    Sala: 11, ul. Piastów 10 L

    Godzina: 08:50

    Wydział: II Wydział Karny

    Sygnatura sprawy: II W 81/24

    Skład orzekający: Przewodniczący Daniel Macur

  • Data: 19-07-2024
    Sala: 110, ul. Piastów 10 L

    Godzina: 09:00

    odwołana

    Wydział: I Wydział Cywilny

    Sygnatura sprawy: I Ns 73/23

    Skład orzekający: Przewodniczący Danuta Grzelak

  • Data: 19-07-2024
    Sala: 301, ul. Piastów 10 L

    Godzina: 09:00

    Wydział: II Wydział Karny

    Sygnatura sprawy: II Kp 152/24

    Skład orzekający: Przewodniczący Katarzyna Szulc

  • Data: 19-07-2024
    Sala: 113, ul. Piastów 10 L

    Godzina: 09:20

    Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich

    Sygnatura sprawy: III Nkd 52/24

    Skład orzekający: Przewodniczący Daniel Macur

  • Data: 19-07-2024
    Sala: 110, ul. Piastów 10 L

    Godzina: 09:30

    Wydział: I Wydział Cywilny

    Sygnatura sprawy: I C 151/24

    Skład orzekający: Przewodniczący Danuta Grzelak

  • Data: 19-07-2024
    Sala: 113, ul. Piastów 10 L

    Godzina: 09:45

    Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich

    Sygnatura sprawy: III Nkd 32/24

    Skład orzekający: Przewodniczący Daniel Macur

  • Data: 19-07-2024
    Sala: 113, ul. Piastów 10 L

    Godzina: 09:45

    Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich

    Sygnatura sprawy: III Nkd 62/24

    Skład orzekający: Przewodniczący Daniel Macur

  • Data: 19-07-2024
    Sala: 301, ul. Piastów 10 L

    Godzina: 10:00

    Wydział: II Wydział Karny

    Sygnatura sprawy: II Kp 156/24

    Skład orzekający: Przewodniczący Katarzyna Szulc